لیـزر رکسانـا

  • جدیدترین تکنولوژی لیزر الکس و دایود : رکسانا براساس تکنولوژی جدید لیزر الکس و دایود سطحی توسعه یافته است.
  • پشتیبانی از دو هندل جداگانه : لیزر الکس و دایود رکسانا توانایی راه اندازی هندل های 808 و 755 نانومتر (الکساندرایت) را دارا می باشد.
  • شکل پالس ایده آل : رکسانا با ایجاد شکل پالس های کاملا مربعی و یکنواخت ، تزریق میزان ثابتی از انرژی در هر میلی ثانیه و گرم شدن خطی مو را تضمین می کند.
  • کاربری ساده : لیزر الکس و دایود رکسانا دارای صفحه نمایشگر 12 اینچ رنگی با جایگذاری علائم، مقادیر و آیکون های گویا و ساده، نحوه اعمال تنظیمات را برای کاربر بسیار ساده می کند و در عین حال تمامی مقادیر مورد نیاز جهت تنظیم را به کاربر ارائه می دهد.
  • خنک کننده ترکیبی بسیار قدرتمند : رکسانا با استفاده از سیستم کولینگ ترکیبی آب و نیمه هادی می تواند علاوه بر بالا بردن عمر لیزر، راحتی و بدون درد بودن معالجه را تضمین کند.
  • سیستم RAPID : رکسانا با ارائه فرکانس 15 هرتز در مد RAPID ، با حفظ میانگین تزریق انرژی در شات هایی با قدرت کمتر هدف گذاری را روی فولیکول به بهترین شکل انجام می دهد.
  • دارای مجوز تولید از داره تجهیزات پزشکی
  • دارای استاندارد ISO 13485
  • دارای استاندارد SWISS AVORD

مکانیسم عملکرد Roxana ice

هدف لیزر موهای زائد، نابود کردن سلول‌های زایا در ریشه یا پیاز مو است ،که برای تحقق آن ابتدا باید ملانین (رنگدانه) مو را که در جوار پیاز مو قرار گرفته و به آن «کروموفور» نیز اطلاق می‌گردد مورد هدف قرار دادبا شلیک لیزر، انرژی حرارتی که از لیزر آزاد می‌گردد، پس از عبور از سطح پوست، توسط کروموفور یا ملانین جذب گشته و درجه حرارت بسیار بالایی را در آن محل ایجاد می‌نماید، به طوری که انتشار موجی شکل این گرمای زیاد به «هدف» یا «سیبل» که همان بولب یا پیاز مو می‌باشد انتقال یافته و تمامی سلول‌های زایای فعال در ریشه‌ مو در اثر این حرارت، دچار مرگ سلولی شده و نابود می‌گردند. حاصل این کنش و واکنش‌ها را نهایتاً در عدم رشد تعدادی از موها در پی هر جلسه لیزر شاهد خواهیم بود. زمان ایده‌آل برای لیزر کردن مو‌ها، فاز «آناژن زودرس» می‌باشد. هنگامی‌که مو در مرحله‌ی رشد (آناژن زودرس) باشد می‌توان به بهترین و مطلوب‌ترین نتیجه در کاهش و محو بیشترین تعداد موهای زائد توسط لیزر دست یافت.

پشتیبانی از دو طول موج و بهترین سرعت شات

سیستم ROXANA ICE جهت دستیابی به بهترین اثر گذاری روی تایپ های پوستی مختلف و همچنین بهترین اثر گذاری در طی جلسات در مانی ، توانایی پشتیبانی از دو هندل ۷۵۵ و ۸۰۸ نانومتر را دارا می باشد .
سیستم ROXANA ICE در مد کاری REGULAR با فرکانس ۱۰ هرتز و در مد کاری RAPID با فرکانس ۱۵ هرتز توانایی ارائه بیشترین سرعت شات جهت بهترین نتیجه درمانی را دارا می باشد .

 

مشخصات فنی دستگاه لیزر رکسانا

Tecnical Characteristics
400 Wattsmaximum Peak Power
755 – 808 nmWave Length
40 JouleMaximum Energy
5-100 msPulse Duration
12*12 mmBeam Size
Up to -15 cCooling Temprature
Power
Single Phase 180-240 vPower Supply
50-60 HzNetwork Frequency
1800 WattsMaximum Power
Regulation
Class IV LaserClass.according to ice 60825-1
Class I , Type BClass.according to ice 60601-1
1800 WattsMaximum Power
 Physical Characteristics
50 KgWeight
L50 * W50 * H99 cmDimensions
TouchScreen 12.1″Screen
5 to 30 cWork Range
0 to 50 cStorage