• هیوانس

به هیوانس خوش آمدید

گروه هیوانس | Hivanes Group

نوع فعالیت : مشاوره و فروش تجهیزات پزشکی

گروه هیوانس این افتخار را دارد تا شما را در مشاوره قبل از انتخاب و خرید تجهیزات، خرید تجهیزات و همچنین خدمات پس از فروش تجهیزات همراهی کند تا بتوانید خرید امن و راحتی را داشته باشید.

مشاوره هیوانس

مشاوره افرادی که تازه قصد شروع به فعالیت در حوزه راه اندازی کلینیک زیبایی را دارند که شامل انتخاب مکان کلینیک، تجهیز دکوراسیون کلینیک، تجهیز دستگاه های کلینیک، نحوه تبلیغات و … می باشد. مشاوره افرادی که تجربه فعالیت در این حوزه را داشته و در حین فعالیت هستند و قصد گسترده تر کردن فعالیت خود را دارند و همچنین کمک رسانی به افرادی که تاکنون نتوانسته اند جایگاه مناسبی در این مسیر داشته باشند.

خدمات هیوانس

خدمات هیوانس شامل ارائه انواع دستگاه های پزشکی حوزه زیبایی با کیفیت بالا می باشد. کلیه محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و بعد از خرید به تمامی دوستان آموزش نحوه کار با دستگاه به صورت رایگان و در محل ارائه خواهد شد.

محصولات هیوانس

دستگاه SHR، لیزر دایود ،لیزر الکساندرایت، لیزر ND:Yag ، دستگاه لاغری، میکرودرم ابریژن، آرف مونو & بای پولار، رادیوفرکوئنسی سرجیکال، فرکشنال، آر اف فرکشنال CO2، مکنده دود، ایلایت، آی پی ال، کویتیشن، میکرونیدل ، لیپوماتیک، پلاسما جت ، پلاسما پن

تیم ما

سعید حسن زاده
سعید حسن زاده مدیر فروش

مشتریان وفادار ما