پلاسما جت چیست ؟

قبل از شناخت دستگاه پلاسما جت لازم است در مورد مفهوم پلاسما آشنا شویم.
پلاسما در واقع یک حالت جدید از ماده است که هیچکدام از حالت های جامد، مایع و گاز نمی باشد بلکه بیشتر شبیه حالت گاز می باشد که به حرارت بالایی رسیده است. جالب است بدانید با اینکه این ماده گرمای بسیار بالایی دارد به محض برخورد با جسم خارجی مانند پوست به سرعت سرد می گردد. یکی دیگر از تفاوت های پلاسما با دیگر گازها رسانا بودن آن می باشد.

دستگاه پلاسما جت

دستگاه پلاسما پلارکس با تحریک غشای پوست با استفده از نوع عملکرد تماس گاز یونیزه شده با پوست باعث درمان منطقه مورد نظر می گردد. پلاسما پلارکس در زمینه جوانسازی پوست نسبت به دیگر دستگاه های جوانسازی توانسته جایگاه خوبی با توجه به تکنولوژی روز خود کسب کند، دستگاه پلارکس همچنین توانسته است میزان درصد جراحی بسیاری از افراد را کاهش دهد.

موارد استفاده دستگاه پلاسما جت

  • برداشتن خال و لک های پوستی
  • برداشتن تتو
  • انجام بلفاروپلاستی
  • درمان اسکار و آکنه
  • درمان ذگیل و فیبرم
  • درمان خطوط و چروک های دور دهان، پیشانی و دور چشم
  • درمان افتادگی پلک
  • جوانسازی پوست

دستگاه پلاسما پلارکس

دستگاه پلاسما

عوارض دستگاه پلاسما جت

خوشبختانه روش درمانی پلاسما عوارض نداشته و بعد از انجام درمان به علت برداشته شدن سطحی لایه پوست تفاوت رنگ محل درمان را شاهد خواهیم بود که کاملا موقتی بوده که بعد از مدتی پوست ترمیم شده و به حالت اول باز خواهد گشت.

 

مشخصات دستگاه پلاسما جت پلارکس

دستگاه پلاسما پلارکس دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
در این روش از تیغ و برش استفاده نمی شود و در واقع پوست یا چربی برداشته نمی شود بلکه با استفاده از پلاسما لایه سطحی پوست تصعید ( مستقیما از جامد به گاز تبدیل می شود ) و این مسئله باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست می شود.
پلارکس هوای موجود در فضا مشخص بین سوزن هندپیس و بافتی که باید تحت درمان قرار گیرد را یونیزه و تولید میکرو پلاسما و عمل تصعید را انجام می دهد.

 

220vac-50HzInput Power
66VA Max Power Comsumption
Touch Screen 7 inchScreen
Max 2 wattsOutput Power
70-90 KhzFrequency
3 KgMachine Weight
Class I – Type BFClass according to ice60601-1
10% to 100% By SoftwarePower Control
Analogic Osc Controlled By UCWaveform Output