دستگاه لیزر گلکسی آیس دارای 3 طول موج 755 نانومتر ، 808 نانومتر ، 1064 نانومتر می باشد که به ترتیب الکس ، دایود ، و اندیاگ نامیده می شوند. در حال حاضر دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ گلکسی آیس کامل ترین دستگاه موجود در بازار است که توانایی درمان رفع موهای زاید در تمامی 6 حالت تایپ پوستی را دارد.

نحوه عملکرد این دستگاه کاملا هوشمند بوده و بعد از انتخاب رنگ پوست طول موج مناسب را برای درمان بیمار به کار می گیرد. برای آگاهی کامل در مورد طول موج مناسب برای درمان هر تایپ پوستی می توانید به مقاله ” شناخت تایپ های پوستی و انتخاب دستگاه لیزر متناسب با آن ” در همین وبسایت مراجعه کنید.

لیزر بار این دستگاه ساخت شرکت جنوپتیک کشور آلمان است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین توانایی 20 میلیون شات کار را داشته که این مقدار در مقایسه با دیگر محصولات رقم و توانایی بسیار بالایی است. ابعاد خروجی لیزر بار (Spot Light) دستگاه 14 در 14 میلی متر است که با توجه به میزان توان خروجی 800 وات لیزر بار قدرت و تاثیرگذاری قابل توجهی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این دستگاه توانایی تنظیم شات برروی 1 الی 10 شات بر ثانیه را دارد که این ویژگی توانایی اپراتور دستگاه را در سرعت کار با دستگاه بالا خواهد برد.

دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ گلکسی آیس دارای خنک کنندگی بسیار قوی می باشدکه تا دمای 15- درجه سانتی گراد دمای هندپیس را کاهش می دهد که این خنک کنندگی قوی درمانی بدون درد و سوختگی را همراه خواهد داشت. سیستم خنک کنندگی دستگاه توسط گردش آب در یک مدار بسته خنک کننده که از یک مخزن آب 2.5 لیتری تغذیه می گردد و همچنین سیستم TEC با کیفیت صورت می گیرد.

همانطور که اشاره شد یکی از بزرگترین مزایای دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ گلکسی آیس دارا بودن 3 طول موج رفع موهای زاید است که این اطمینان را به شما خواهد داد که هر بیماری با هرنوع تنوع پوست و مویی را درمان خواهد کرد و خوشبختانه این دستگاه توانسته عملکرد مثبت و قابل توجهی را با توجه به تنوع نوع و رنگ پوست و مو در تمامی نقاط ایران داشته باشد.

دستگاه لیزر الکس دایود اندیاگ


مشخصات دستگاه لیزر الکس و دایود و ان دیاگ گلکسی آیس

  • تنها لیزر دایود در ایران دارای سه طول موج متفاوت جهت اثربخشی بهتر
  • 755 نانومتر الکساندرایت
  • 808 نانومتر لیزر دایود
  • 1064 نانومتر ND:YAG
  • 20 میلیون شات
  • 10 میلیون شات گارانتی
  • لیزر بار اورجینال از کمپانی معروف GENOPTIK
Tecnical Characteristics
755nm , 808nm , 1064nmLaser Wavelength
800WLaser Power
5ms~200msPulse Width
1Hz~10HzFrequency
0~120J/cm2Energy Fluence
TEC + SapphireSkin Cooling
14x14mmLaser Window
Purified WaterLaser Cooling Liquid
2.0~2.5LCooling Water Volume
8’ Touch LCDLCD Screen
110~220VAC / 50~60HzInput

 

امتیاز دهی به محصول
  • رای شما به این محصول
5