معرفی دستگاه پلاسما پن

پلاسما چیست ؟

همانطور که می دانید ماده در طبیعت به صورت جامد ، مایع و گاز یافت می گردد ، با این حال پلاسما حالت چهارمی از ماده است که به صورت گاز پرانرژی و پرحرارت می باشد که البته برخلاف گاز رسانای خوبی نیز می باشد و به محض تماس با ماده دیگر به سرعت سرد می گردد.

پلاسما تراپی چیست ؟

در این روش درمانی به هیچ وجه از جراحی با تیغ و برش خبری نیست و این عمل با استفاده از دستگاه هایی مانند پلاسما جت و پلاسما پن تنها قسمت سطحی از پوست مورد نظر توسط پلاسما به سرعت از حالت جامد به گاز تبدیل می گردد و آن قسمت از پوست که دچار افتادگی ، خال و لک و… شده است درمان می گردد .

کاربرد دستگاه پلاسما پن

  • برداشتن خال و لک های پوستی
  • انجام بلفاروپلاستی
  • درمان اسکار و آکنه
  • درمان خطوط و چروک های دور دهان، پیشانی و دور چشم
  • درمان افتادگی پلک
  • جوانسازی پوست

عوارض پلاسما تراپی :

پلاسما تراپی هیچگونه عوارضی را به همراه ندارد و همانطور که گفته شد بدون هیچگونه درد و یا خونریزی می باشد.
توجه داشته باشید که تمامی آثار تورم و یا دلمه هی بعد از عمل پلاسماتراپی تنها 3 تا 10 روز بر روی پوست شما باقی خواهند ماند و به طور کامل از بین خواهند رفت.

تعداد جلسات درمانی پلاسماتراپی

تعداد جلسات درمان با توجه به طیف گسترده عملیات های این شیوه درمانی کاملا متفاوت است ولی با این حال میزان جلسات کار با این دستگاه بین 1 تا 3 جلسه است که در هر جلسه به طور متوسط بین 10 الی 40 دقیقه به زمان می انجامد و فواصل درمان بین هرجلسه ممکن است بین 2 الی 4 هفته به طول بیانجامد.

تفاوت دستگاه پلاسما پن و پلاسما جت

بهتر است بدانید که هر دو مورد موارد درمانی مشابه یکدیگر را دارند با این تفاوت که پلاسماپن به صورت وایرلس و کار کردن برای پزشک را راحت تر می کند و همچنین به علت سبکی دستگاه پزشک تسلط بیشتری خواهد داشت . تمامی تنظیمات دستگاه بر روی خود پلاسما پن قرار گرفته است و دیگر خبری از ال سی دی چند اینچی نیست.

دستگاه پلاسما پن کره ای بیوتی مانستر

راه حل درمان بدون جراحی !!

دستگاه پلاسما پن

 

مشخصات دستگاه پلاسما پن
منبع تغذیهAC 220V, 50Hz
آداپتورDC 24V, 1A
وزن دستگاه50 g
اندازه دستگاه115x70x185 mm
تعداد حالات توان دستگاه4 حالت
تعداد کانال3 کانال خروجیآموزش کار با پلاسما پن بیوتی مانستر

 

امتیاز دهی به محصول
  • رای شما به این محصول
5